close
دانلود آهنگ جدید
انتی ویروس و امنیت

ام اچ پی دانلود

http://mhpdl.ir/

انتی ویروس و امنیت

انتی ویروس و امنیت

انتی ویروس و امنیت

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
دانلود بسته امنیتی 360Total Security 10.2.0.1134 + Essential 8.8.0.1097 برای کامپیوتر
خلاصه داستان :

 اپدیت شد

۳۶۰Total Security امروزه با فراگیر شدن رایانه ها و استفاده از اینترنت برای انجام امور مختلف، موضوع حفظ امنیت نیز در اینترنت بسیار مهم شده است. Total Security یکی از جدیدترین و محبوب ترین آنتی ویروس های ارائه شده می باشد که امنیت کامل و مثال زدنی را با تلفیقی اصولی از موتور آنتی ویروسهای Avira ، Bitdefender و ...

توضیحات / دانلود گزارش کد : 77
دانلود انتی ویروس Avira AntiVirus Pro + Free 15.0.40.12 برای کامپیوتر
خلاصه داستان :

Avira AntiVirus  آنتی ویروس جامع برای کامپیوترهای رومیزی ویندوز و یونیکس در شبکه بوده و آنها را در مقابل کلیه تهدیدات امنیتی ویروسها، کرمها، تروجانها، هکرها و… محافظت می کند. تنظیمات و مدیریت آنتی ویروس از طریق کنسول مدیریتی آویرا (SMC) نیز به صورت متمرکز و یکپارچه در کل شبکه قابل انجام می باشد و..

توضیحات / دانلود گزارش کد : 3
دانلود نرم افزار  حذف فایل مخرب IObit Malware Fighter Pro 6.2.0.4770
خلاصه داستان :

IObit Malware Fighter Pro یک برنامه بسیار عالی برای از بین بردن تمامی بد افزارها , نرم افزارهای جاسوسی مختلف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ، تروجان ها ، کی لاگر ، رباتها، کرم ها، و … می باشد. شما با استفاده از موتور دو هسته ای تعبیه شده در برنامه می توانید تمامی برنامه های مخرب که ممکن است به شما سیستم شما آسیب برساند از بین ببرید بدون آنکه کوچکترین مشکلی برای سیستم شما ایجاد و یا سیستم شما کند شود. این برنامه سه روش برای از بین بردن بد افزارها دارد. اسکن هوشمند اسکن کامل اسکن سفارشی و مطمئن باشید حرفه ای ترین و عمقی ترین بدافزارها از سیستم شما نابود خواهند شد.

توضیحات / دانلود گزارش کد : 49

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان